Co to jest giełda kryptowalut

Giełda kryptowalut to serwis internetowy, gdzie użytkownicy składają oferty kupna i sprzedaży kryptowalut np: Bitcoina. Aby korzystać z giełdy kryptowalut należy zarejestrować się w serwisie internetowym, w momencie kiedy przekroczymy kwoty wypłat określane przez serwis np: 15 tyś euro w skali roku serwis może rządać od nas tzw pełnej weryfikacji, czyli przesłania dokumentów potwierdzających naszą tożsamość. W Polsce do niedawna najbardzoej znaną giełdą kryptowalut była giełda BitBay, obecnie siedziba giełdy kryptowalut BitBay znajduje się na Malcie.
 
Na świecie funkcjonuje ponad 200 giełd kryptowalut, liczba kryptowalut które notowana są na giełdach to około 2 tyś, na giełdach notowanych z reguły jest kilka, kilkanaście a czasami kilkadziesiąt kryptowalut, na największych giełdach notowanych jest po kilkaset kryptowalut.
 
Giełdy generują obroty, z obrotów pobierana jest niewielka prowizja która przy pewnej skali obrotów daje giełdzie zyski które wynosić mogą nawet kilkadziesiąt milionów dolarów miesięcznie.
 
Poniżej przedstawiam tabele w której przedstawione są obroty giełd z tzw- pierwszej dziesiątki, pięćdziesiątki i setki największych giełd na świecie oraz zyski jakie średnio dane giełdy generują.
CoinCasso to giełda która 80 procent swoich zysków przekazywać będzie dla właścicieli odpowiednich pakietów tokenów – CCX . Posiadając np 1 000 tokenów CCX możesz zarabiać z dywidendy wypłacanej przez giełdę miesięcznie około 300 dolarów w momencie jak giełda znajdzie się w 50 największych giełd na świecie, posiadając pakiet 10 000 tokenów CCX to już ponad 3 tysiące dolarów miesięcznie. Zobacz w tabeli jakie korzyści możesz mieć posiadając określone pakiety tokenów.
 
Kup tokeny (udziały) które pozwolą Tobie zarabiać tzw dywidendę wypłacaną z zysków giełdy. Możesz kupić np: 5 000 tokenów CCX a potem dokupić kolejne tokeny.
Aby kupić tokeny należy zarejestrować się, po rejestracji kup tokeny CCX:
Zarejestruj się