CoinCasso

Z właścicielem CoinCasso Łukaszem Ozimskim

CoinCasso firma która 80 procent swoich zysków przeznaczać będzie dla właścicieli tokenów CCX. Innowacyjna grupa produktów, z których najważniejsze to:

– giełda kryptowalut (zarejestrowana w Estonii),

– sieć bitomatów – ma być ich 1000 rozstawionych na terenie całego świata,

– pierwsza wirtualna crypto karta połączona z aplikacją mobilną, itp.

Firma wyemitowała 100 milionów tokenów CCX, z czego 80 milionów ma trafić do inwestorów zainteresowanych inwestycją. Sprzedaż tokenów CCX rozpoczęła się na początku października 2018 roku a koniec sprzedaży jest planowany na 31 grudnia 2019 roku.

Tokeny sprzedawane są w pakietach, w każdym pakiecie cena za jeden token jest inna (za każdym razem wyższa), na początku jeden token można było kupić za 0.3 dolara, obecna cena to 1.75 dolara (cena z dnia 07.01.2019), a dostępna pula to 2 miliony jednostek. Pule sprzedawane są przez określony czas (planowane zakończenia sprzedaży obecnej puli ma nastąpić za 23 dni). Jeżeli cała pula sprzeda się przed czasem (obecnie zostało wyprzedane ponad 12.2 % puli) to wejdzie kolejna pula z ceną 2 dolary za 1 tokena CCX, jeżeli pula nie sprzeda się w wyznaczonym czasie to niesprzedane tokeny zostaną bezpowrotnie zniszczone tzw. funkcja „burn”, a do sprzedaży trafi kolejna pula z wyższą ceną.

Planuje się, że do końca roku, cena za 1 token CCX osiągnie cenę 10 dolarów. Przewiduje się, że w ciągu kolejnych dwóch lat, cena 1 tokena CCX może osiągnąć cenę 30 a nawet 50 dolarów. Dlaczego? Ponieważ firma będzie realizować plany swojego rozwoju tj: rozbudowę giełdy kryptowalut, wstawianie kolejnych bitomatów itp. a 80 procent zysków z tych działań będzie trafiać do właścicieli odpowiednich pul tokenów.

1000 tokenów CCX to najmniejsza pula, która po zablokowaniu na giełdzie lub w zewnętrznym portfelu będzie uczestniczyć w zyskach firmy. Firma wypłacać będzie zyski każdego dnia. Poniżej znajduje się tabela z symulacją potencjalnych zysków dotyczących tylko działalności giełdy kryptowalut.

Ile tokenów kupić? Wszystko zależy od naszych możliwości finansowych, polecam zakup pakietu 5000 tokenów CCX, zawsze możemy dokupić tokeny aby zwiększyć swój pakiet. Tokenami można również handlować na giełdzie wewnętrznej, przeznaczonej dla zarejestrowanych osób oraz posiadaczy tokenów CCX.

Zapraszam do zapoznania się z Whitepaper-em firmy, dokumentem w którym opisane są wszystkie założenia firmy dotyczące rozwoju i przewidzianych zysków.

W jaki sposób kupić tokeny CCX inwestując w CoinCasso

Jak kupić tokenyZarejestruj sięPobierz Whitepaper

 

12.11.2018: CoinCasso to nowo powstała innowacyjna międzynarodowa giełda kryptowalut. Innowacyjność giełdy polega między innymi na tym, że firma dzieli się swoimi zyskami z właścicielami odpowiedniej ilości tokenów. Obecnie posiadam prawie 30 tysięcy tokenów, dzięki którym miesięcznie po osiągnięciu przez firmę zysków będę zarabiał około 7,5 tysiąca dolarów (ponad 30 tysięcy złotych) dochodu pasywnego miesięcznie. Cały czas dokupuję kolejne tokeny tak, aby osiągnąć pułap minimum 100 tysięcy tokenów tj. 0.1 udziałów we wszyskich zyskach firmy (firma ostrożnie podaje, że będzie to około 30 tys. dolarów, czyli prawie 120 tys. złotych miesięcznie!). Ze względu na duże zainteresowanie tokenami, ich cena zwiększa się po wyprzedaży danej puli. Na początku października można było kupić tokeny za 0.3 dolara, cena obecna to 1.25 dolara (12.11.2018), przypuszczalnie za około 3 miesiące cena tokena będzie wynosić 2.5 – 3 dolary.

Ile tokenów kupić? To już zależy od Ciebie, możesz 10 a możesz i 100 tysięcy, poniżej wyjaśniam w jaki sposób je kupić i ile możesz na tym zarobić.

Nowa giełda kryptowalut CoinCasso, właściciele giełdy i projektów z nią związanych, dają możliwość zainwestowania własnych środków finansowych w jej tworzenie i rozwój.

Firma wyemitowała 100.000.000 sztuk (100 milionów) tokena opartego o Ethereum, z czego 80 milionów (80%) zostało przeznaczone dla inwestorów.

W pierwszej fazie, tokeny („udziały” w projekcie CoinCasso) mogą nabywać jedynie inwestorzy indywidualni, a dopiero później do inwestycji zostaną dopuszczeni inwestorzy instytucjonalni i duże fundusze inwestycyjne. Już teraz wiadomo, że jest spore zainteresowanie.

Według ostrożnych założeń, każdy z inwestorów indywidualnych może osiągać miesięczny przychód pasywny (będący częścią zysków firmy) na poziomie $300 do $30.000.

Kwota uzależniona jest od wykupionych tokenów (udziałów w zyskach firmy).

Jest tylko 5 opcji do wyboru:

Aktualna cena 1 tokena CCX w przedsprzedaży to $1.25 za sztukę (cena z dnia 09.11.2018). Cena ta może wzrosnąć do $2.50 za sztukę już za około 3 miesiące.

Opcja 1) – Kupujesz 1.000 sztuk tokena CCX i zarabiasz około $300 miesięcznie, dzięki obrotom na giełdzie.

Opcja 2) – Kupujesz 5.000 sztuk tokena CCX i zarabiasz około $1.500 miesięcznie!

Opcja 3) – Kupujesz 10.000 sztuk tokena CCX i zarabiasz około $3.000 miesięcznie!

Opcja 4) – Kupujesz 25.000 sztuk tokena CCX i zarabiasz około $7.500 miesięcznie!

Opcja 5) – Kupujesz 100.000 sztuk tokena CCX i zarabiasz około $30.000 miesięcznie!

Jaki pakiet wybrać?

Najczęściej wybieraną przez doświadczonych na rynku kryptowalut inwestorów indywidualnych, jest opcja zakupu 10.000 sztuk CCX (aktualny koszt zakupu to $12.500), który daje nam perspektywę zarobków miesięcznych na poziomie $3.000 (to jest ponad 10.000 PLN)

W początkowej fazie (do grudnia 2018 r.) jest to dość prosty zabieg, który polega na zakupie tokenów firmy.

Aby założyć konto należy się zarejestrować:

Zarejestruj się

i kupić tokeny, ilość tokenów zawsze można zwiększyć (dokupić).

W jaki sposób kupić?:

  1. Po rejestracji – wybierz opcję Deposit.
  2. Po wybraniu Deposit , wybierz opcję CoinPayments (w rozwijanym pasku pod PerfectMoney) i wpisz kwotę jaką chcesz przelać na konto. Polecam zawsze wykupić kilka tokenów więcej aby uniknąć przy zakupie, różnicy kursu np.: Bitcoina (BTC).
  3. Następnie wybierz kryptowalutę, którą chcesz zapłacić, po prawej stronie wpisz swój adres mailowy, imię i nazwisko oraz naciśnij przycisk „Dokonaj zakupu”.
  4. Nasze środki pojawią się w portfelu: ” Purchase”.
  5. Wybierz ikonkę „Buy CCX” i wybierz odpowiednią ilość tokenów po aktualnym kursie, kliknij przycisk „Pay via Purchase Balance”.
  6. Masz pierwsze tokeny, jeżeli zakupiłeś minimum 1 000 tokenów, będziesz mógł wkrótce czerpać „dywidendę” z zysków firmy m.in. obrotów giełdy, docelowo sieci bitomatów, itp..

Link do rejestracji:

Zarejestruj sięKontakt

Aby kupić tokeny musisz posiadać kryptowalutę np.: Bitcoina, tutaj możesz go kupić:

Kup Bitcoina

Whitepaper to autorytatywny raport lub przewodnik, który zwięźle informuje czytelników o złożonej kwestii i przedstawia filozofię całej infrastruktury CoinCasso. Ma to pomóc czytelnikom zrozumieć problem oraz w jaki sposób zostanie on rozwiązany. Marketerzy tworzą WhitePaper, aby edukować swoich odbiorców na temat konkretnego problemu lub w celu wyjaśnienia i promowania konkretnej metodologii.

Pobierz WhitepaperZarejestruj sięKontakt