Jak zainwestować w giełdę CoinCasso kupując tokeny CCX?

Po pierwsze musisz się zarejestrować, kliknij poniższy przycisk „Zarejestruj się”, po kliknięciu zostaniesz przeniesiony na stronę, na której za darmo zarejestrujesz się w CoinCasso.

Zarejestruj się

Po rejestracji wchodzisz na adres Twojego maila, gdzie przychodzi link aktywujący konto (sprawdź spam).

Po kliknięciu linku, logujesz się na Twoje konto.

W jaki sposób kupić tokeny CCX, dzięki którym będziesz mógł pobierać część zysku, przeznaczonego przez firmę CoinCasso dla właścicieli tokenów (tzn. 80 % zysków giełdy, CoinCasso przeznaczy dla właścicieli tokenów CCX).

Z właścicielem Luk Ozimski w drodze na rozmowy z Inwestorami

W jaki sposób kupić tokeny CCX?:

1. Po rejestracji – wybierasz opcję „Deposit”.

2. Po wybraniu „Deposit”, wybierasz opcję „CoinPayments” (w rozwijanym pasku pod PerfectMoney) i wpisujesz kwotę w dolarach, jaką chcesz przelać na konto. Jeżeli tokeny są w sprzedaży np: po 1.75 $ i chcesz kupić np: 1000 tokenów, to wpisujesz 1750 $. Polecam zawsze wykupić kilka tokenów więcej, aby uniknąć przy zakupie różnicy kursu np: Bitcoina (BTC) – i w tym przypadku ja wpisałbym np: 1757 $.

3. Następnie po lewej stronie ekranu wybierasz kryptowalutę, którą chcesz zapłacić, a po prawej stronie wpisujesz swój adres mailowy oraz imię i nazwisko – naciskasz przycisk „Dokonaj zakupu”.

4. Pojawi się adres do przelewu np: BTC i kwota BTC do przelania. Jeżeli robisz to z portfela w telefonie skanujesz Qr kod i dokonujesz zapłaty, jeżeli dokonujesz zapłaty poprzez np: giełdę to kopiujesz adres portfela BTC i kwotę w BTC do przelania i wpisujesz np: w danych do przelewu ze swojej giełdy. Masz ściśle określony czas na przelanie BTC, max. 6 godzin.

5. Nasze środki pojawią się w portfelu: ” Purchase”.

6. Wybierasz ikonkę: „Buy CCX” i wybierasz odpowiednią ilośc tokenów po aktualnym kursie, klikasz przycisk „Pay via Purchase Balance”.

7. Masz pierwsze tokeny, jeżeli zakupiłeś minimum 1 000 tokenów, będziesz mógł wkrótce czerpać z zysków firmy m.in. obrotów na giełdzie, docelowo sieci bitomatów itp..

Gratuluję!