Kryptowaluty, giełda kryptowalut CoinCasso oczami amatora

O kryptowalutach w Polsce zrobiło się głośno dobrych kilkanaście miesięcy temu. To co wzbudziło duże zainteresowanie wśród amatorów nie koniecznie zyskało przychylność profesjonalistów, którzy dopatrzyli się wielu niekorzystnych uchybień. Czy inwestowanie pieniędzy na giełdzie CoinCasso jest bezpieczne? Jak to wygląda w praktyce? Jakich zysków można oczekiwać?

Czym jest giełda kryprowalut?

Do tej pory spotkałeś się jedynie z określeniem giełdy papierów wartościowych? Zastanawiasz się czym są wspomniane wyżej kryptowaluty? Otóż pod tą tajemniczą nazwą kryją się tzw. waluty kryptograficzne określane potocznie mianem wirtualnych monet (bitcoins).

Ruch na giełdzie kryptowalut odbywa się w taki sam sposób jak na każdej innej giełdzie. Użytkownicy mogą sprzedawać bądź inwestować w wybrane monety, dużo w tym wypadku zależy od ich doświadczenia oraz wiedzy. Jak wynika z ostatnio przeprowadzonych badań, najwięcej zarabiają Ci, którzy na giełdzie kryptowalut obecni są od kilku/kilkunastu tygodni. Aby móc korzystać z takiej giełdy należy zostać jej uczestnikiem, ten tytuł nabywa się poprzez dokonanie rejestracji na stronie oraz nabycie wirtualnych monet.

CoinCasso – jak zostać jednym z udziałowców?

To czego będziesz potrzebować to oczywiście wirtualne monety, które zdobyć możesz na dwa sposoby. Pierwszy z nich to zakup bitcoina bezpośrednio z giełdy kryptowalut. Proces ten jest niezwykle prosty, określoną sumę gotówki z rachunku bankowego wymienia się na monety, którymi następnie gra się na giełdzie. Wirtualna waluta jest indywidualnie wyceniana, dodatkowo taka transakcja obciążona jest kosztami prowizji.
Druga opcja jest nieco bardziej korzystniejsza dla naszych portfeli, polega ona na zakupie monet bezpośrednio od innego użytkownika giełdy, nazywanego inwestorem. W tym celu należy skorzystać z aukcji lub zleceń.

Wybierz więc zatem sposób odpowiadający Twoim oczekiwaniom i zacznij zarabiać online!

Czy inwestowanie w kryptowaluty jest opłacalne?

Zastanawiasz się czy gra na giełdzie kryptowalut jest opłacalna? Rozważasz rzucenie obecnej pracy na rzecz uczestnictwa w CoinCasso? Zanim zdecydujesz się na tak odważne posunięcie dokładnie rozważ wszystkie za i przeciw, weź pod uwagę możliwe konsekwencje swoich działań. Jak mówi przysłowie „nie od razu Rzym zbudowano”, podobnie jest w tym przypadku. Inwestowanie i obrót wirtualnymi monetami jest owszem może przynieść duże korzyści pod warunkiem, że zaprzyjaźnisz się ze strategią oraz spekulacją. Początki z pewnością nie będą łatwe a zarobki wysokie, wdrożenie w funkcjonowanie giełdy oraz opanowanie podstawowych zasad zajmą Ci trochę czasu, ale jest to niezbędne by w przyszłości stać się jednym z najlepszych.
Wraz z biegiem czasu wzrośnie Twoje doświadczenie, co przełoży się z kolei na stan portfela. Jeżeli uznasz wtedy, że gra na giełdzie kryptowalut przynosi Ci wystarczający zysk, możesz ponownie powrócić do rozważenia decyzji dotyczącej porzucenia obecnej pracy.