Platforma CoinsLoot – co to jest Loot Token i Loot Box?

Przyrost zainteresowania kryptowalutami na przestrzeni ostatnich lat sprawił, że obecnie możemy coraz łatwiej i liczniej operować nimi na giełdach. Nowe możliwości w dziedzinie inwestowania w waluty internetowe otwiera przez nami witryna CoinsLoot. Kryptowaluty na tej platformie wykorzystywane są do zakupu skrzynek, w których znajdują się tzw. „łupy”. To, co kryje się w nabytych losach jest tajemnicą, której rozwiązanie nadchodzi dopiero po otworzeniu ich wirtualnej zawartości. Stanowi to zatem dostarczającą rozrywkę alternatywę dla tradycyjnego zarobkowania przy pomocy kryptowalut. 

Loot Token

Jeżeli po raz pierwszy stykamy się z platformą CoinsLoot, możemy zadawać sobie pytanie: co to jest Loot Token?– odpowiedź okazuje się być bardzo prosta. Przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje, Loot Token to nic innego jak token, który posłuży nam do operowania kryptowalutami na stronie internetowej. Umożliwia on wygenerowanie kodów, niezbędnych do pozyskiwania dochodów z CoinsLoot i sam w sobie stanowi nagrodę pozyskaną z wylosowanej skrzynki. Zapewnia bezpieczeństwo przeprowadzanym transakcjom, sprawia, że są one transparentne oraz zapobiega ewentualnym manipulacjom. Tokeny pozyskać można przez dedykowaną aplikację.

Loot Box

Terminologia związana z zarabianiem na kryptowalutach na platformie CoinsLoot, dla osób wkraczających na ścieżkę pozyskiwania dochodów poprzez korzystanie właśnie z tej strony internetowej, może wydawać się z początku niezrozumiała. Co to jest Loot Box? Co się w nich kryje i jak można je nabyć? Loot Boxy są to skrzynki z nagrodami, czyli tzw. „łupami”, które można pozyskać na drodze losowania. Znajdują się w nich zarówno przedmioty wirtualne, wykorzystywane w grach komputerowych i kryptowaluty, jak i obiekty fizyczne, takie jak m.in.: telefony, laptopy, a nawet samochody. Płatności za skrzynki dokonuje się poprzez mikrotransakcje, które zgodnie z badaniami rynkowymi, potrafią przynosić dużym firmom nawet kilkumiliardowe przychody.

coinsloot logo

SUBSKRYBUJ i OBSERWUJ mnie w portalach społecznościowych

Krok 1. Kliknij: Subskrybuj mój kanał na YouTube