Tokeny CCX CoinCasso

Tokeny to nowoczesna forma inwestycji, dzięki której firmy pozyskują kapitał na rozwój. Inwestycje w tokeny uważane są za inwestycje ryzykowne ale mogące dać gigantyczne zwroty z inwestycji. A jak to wygląda technicznie – mając pomysł na biznes, tworzone jest ICO (Initial Coin Offering) emitując tokeny, ze sprzedaży których, jest finansowany rozwój pomysłu. Pierwsza sprzedaż tokena miała miejsce w lipcu 2013 roku i dotyczyła kryptowaluty Mastercoin.

I podobnie jest w przypadku tokenów CCX CoinCasso. Nieodłącznym elementem ICO jest „whitepaper” i zachęcam do zapoznania się z nim (dostępny w załączniku). Czym jest „whitepaper” omawiam w innym miejscu, ale w skrócie można powiedzieć, że jest to plan biznesowy, w którym zawarty jest tzw. „roadmap” czyli szczegółowy schemat przyszłych działań, reazliowanych w etapach, w okreslonym czasie, który docelowo ma doprowadzić do założonego celu biznesowego.

CoinCasso to nie tylko giełda kryptowalut, o której mówi i pisze się najwięcej, to również sieć bitomatów, karta płatnicza i wiele więcej, te informacje można znaleźć w „whitepaper”. Innowacyjność projektu CoinCasso polega m.in. na tym, że 80 procent swoich zysków oddaje dla właścicieli tokenów, określonych pakietów tokenów, w którym najmniejszy pakiet to 1000 jednostek tokena CCX.

Czy warto zainwestować w tokeny CCX? Jak w każdym biznesie ryzyko jest duże ale patrząc na rozwój projektu, zaangażowanie właścicieli można wierzyć w duży sukces projektu, dla porównania napiszę co niedawno powiedział Lance Armstrong, którego sporo kosztowały ugody z tytułu pozwów dotyczących stosowania dopingu (były kolarz zdyskwalifikowany za doping) – „inwestycja w 2009 roku w firmę Uber uratowała moją rodzinę” , dla przypomnienia Uber w 2009 roku wart był około 3.6 milionów dolarów, obecnie to ponad 120 miliardów dolarów.

Czy CoinCasso będzie miało podobny wzrost jak Uber? Tego nie wiem, ale jedno jest pewne, firma działa w obszarach, które w najbliższych latach dadzą sporo zarobić, a na dodatek CoinCasso wybrało formę pozyskania kapitału poprzez tokeny, nowoczesną formę pozyskiwania kapitału, która dopiero raczkuje, a inwestorom daje możliwości wejścia w świat nowoczesnych technologii, kryptowalut, nowoczesnego biznesu i dodatkowo możliwość zarobienia ponadprzeciętnych pieniędzy.

Pobierz Whitepaper
Jak zainwestować w CoinCasso