Ważne linki z podstawowymi informacjami o firmie CoinCasso

1. Smart Contract – to link do strony, na której można sprawdzić ilość spalonych tokenów. W tym celu należy odjąć od 100 000 000 (stu milionów), widoczną na stronie, aktualną liczbę tokenów, które zostały w obrocie. Powstała różnica oznacza ilość spalonych tokenów CCX. Dzięki spalonym tokenom, wzrasta wartość tokenów, które już zostały zakupione przez Inwestorów. Czyli, im mniej tokenów, tym większe są jednostkowe zyski przypadające na 1 token CCX. Z puli, która zostaje, zawsze 20% jest w rękach właścicieli, a 80% trafia do Inwestorów. W takich samych proporcjach będzie dzielony także zysk firmy CoinCasso.

Smart Contract

 
2. Blog CoinCasso – to link do strony z prowadzonym przez firmę CoinCasso blogiem. Na tej stronie można się dowiedzieć m.in. jak kupić tokeny CCX.

Blog CoinCasso

 
3. YouTube – to link do mojego kanału, na którym można znaleźć filmy ze wszystkimi informacjami na temat firmy CoinCasso.

Youtube

 
4. CoinCasso Rejestracja – to link do strony, na której można się całkowicie za darmo zarejestrować do firmy CoinCasso. Zachęcam do zapoznania się z firmą od wewnątrz, aby następnie móc podjąć świadomą decyzję czy i ile zainwestować w tokeny CCX, dzięki którym można uzyskać stały dochód pasywny.

CoinCasso Rejestracja

 
5. CoinCasso Group – to link do strony, na której można znaleźć szczegółowe informacje na temat tego czym jest CoinCasso oraz zapoznać się z wizją firmy.

CoinCasso Group

 
6. Whitepaper – to link strony firmy CoinCasso, na której znajduje się dokument do pobrania. Dokument zawiera najważniejsze informacje o firmie, wizji, celach, planie realizacji i kolejnych krokach projektu.

Whitepaper

 
7. Giełda CoinCasso – to bezpośredni link do strony giełdy CoinCasso. W chwili obecnej jest dostępna uproszczona wersja, jednak już w czerwcu 2019 roku, pojawi się na rynku wersja ostateczna. W każdej chwili można wejść, zarejestrować się i kupować BTC i ETH taniej niż gdziekolwiek indziej.

Giełda CoinCasso